KAYMAKAMIMIZ/BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ SAYIN AHMET ODABAŞ VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI
 
 
        
               Kurban  Bayramı etkinlikleri münasebetiyle Bayramın 2. günü saat  10:30 ‘da  İlçemiz Öğretmenevi'nde Bayramlaşma programı düzenlendi.  
 
         Bayramlaşma programına  İlçe Kaymakamımız/Belediye Başkan Vekili Sayın Ahmet ODABAŞ, Kurum Müdürleri, Sivil Toplum Temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Burada Kaymakamımız/Belediye Başkan Vekili Sayın Ahmet ODABAŞ bayramların önemine değinerek; "Bayramlar sevgi, saygı, dostluk, barış ve hoşgörünün hakîm olduğu, birlik ve beraberliğin pekiştiği, yardımlaşma duygularının ön plana çıktığı ve toplumda millet olma şuurunun kuvvetlendiği günlerdir. Kızıltepeli hemşehrilerimin Kurban Bayramını kutlar, sağlık huzur ve esenlik içerisinde bir bayram geçirmelerini temenni ederim" dedi.
 
         Öğretmenevindeki programın akabinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyarette bulunan Kaymakamımız/Belediye Başkan Vekili Sayın Ahmet ODABAŞ, buradaki kolluk kuvvetleriyle bayramlaştı.
 
         Programına Kızıltepe Devlet Hastanesi ziyareti ile devam eden Kaymakamımız/Belediye Başkan Vekili Sayın Ahmet ODABAŞ, hastane personeli,  hastanede tedavi görmekte olan hastaların ve hasta yakınlarının Kurban Bayramlarını tebrik ederek, hastalarımıza acil şifalar diledi.