KAYMAKAMIMIZ/BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ SAYIN AHMET ODABAŞ, KURBAN BAYRAMI MÜNASEBETİYLE ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ
 
 
           Kurban Bayramı münasebetiyle Kaymakamımız/Belediye Başkan Vekili Sayın Ahmet ODABAŞ, şehit ailelerine ziyarette bulundu.
        1990 yılında İlçemiz Cevizli Köyünde şehit olan Geçici Köy Korucusu Derviş KORUL’ un ve 27.08.2013 tarihinde Ankara/Gölbaşı Ahiboz Karakolunda vatanî görevini ifâ ederken şehit olan, Osman DENKTAŞ’ ın yakınlarını ziyaret ederek mübarek Kurban Bayramlarını kutladı ve kendilerine çeşitli hediyeler takdim etti.
        
        Kaymakamımız/Belediye Başkan Vekili Sayın Ahmet ODABAŞ, “İlçemizde Kurban Bayramının, sevginin ve kardeşliğin en yüksek düzeyde hissedileceği, insanlarımızın birbirlerine sıkıca kenetleneceği, milli birlik ve beraberliğimizi sağlayan değerlerin her yönüyle yaşanacağı günler olarak geçmesini umuyorum. Bize bu vatanı canlarını hiçe sayarak emanet eden tüm şehit ve gazilerimizi; hayatlarını bu ülkenin birlik, beraberlik ve bütünlüğüne adayan kahramanlarımızı bayram günlerinde de saygı, minnet ve rahmetle anmak hepimizin vefa borcudur. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kızıltepeli hemşerilerimizin, milletimizin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutlar, en içten sevgi ve saygılarımı sunarım.” dedi.