KAYMAKAMIMIZ/BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ SAYIN AHMET ODABAŞ İLÇEMİZDE DÜZENLENEN YAZ KURAN KURSU KAPANIŞ PROGRAMINA KATILDI
 
          İlçemiz Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen yaz kuran kursu kapanış programına Kaymakamımız/Belediye Başkan Vekili Sayın Ahmet ODABAŞ, İl Müftüsü İsmail ÇİÇEK, İlçe Müftüsü Mahsun TAŞÇI, Kurum Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve veliler katıldı.
 
          Kaymakamımız/Belediye Başkan Vekili Sayın Ahmet ODABAŞ “2017 Yılında okulların kapanmasından sonra 9 binin üzerinde çocuğumuzun, çiçeğimizin bu kurslara devam etmesi beni ziyadesiyle memnun etmiştir. İnşallah ileriki yıllarda bu sayının artarak devam etmesini  Allah’ tan niyaz ediyoruz. Peygamber Efendimiz,  ‘Sizin en hayırlınız Kur’an-ı  öğrenen ve öğretendir.’ Diye buyuruyor. Bu manada hem çocuklarımıza hem bu kurslara yollayan siz velilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Kur’an-ı  Kerim Allah’ın kelamı, mutlaka ama mutlaka doğru anlaşılmak zorunda. Eğer doğru anlaşılmadığı takdirde neler olabileceğini yakın geçmişte çok ağır bedeller ödeyerek öğrendik. O yüzden çocuklarımız Kur’an-ı  Kerim’i ilk etapta yüzünden okumalı ve ardından mutlaka hakkıyla anlamalıdırlar.’’ dedi.
 
     Kaymakamımız/Belediye Başkan Vekili Sayın Ahmet ODABAŞ tarafından dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verildikten sonra program sona erdi.