Başkan Yüzer’den 10 Kasım Mesajı
 
        Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, bağımsızlık mücadelesinin önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet, minnet ve saygıyla andığını dile getiren Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Mehmet Yüzer, mesajında şu ifadelere yer verdi.
 
        “Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü sonsuzluğa uğurladığımız 80. yıl dönümünde bir kez daha rahmet ve şükranla anıyorum.  Atatürk, Türk tarihine yön vermiş, ülkemizin geleceğine ışık tutmuştur, bağımsızlık mücadelesi vermiş ve diğer ülkelere de örnek olmuştur. Onun öncülüğünde başlatılan ve günümüzde de sürdürülen bu ileri hamlelerle ülkemiz büyük bir değişim yaşamış, dünya devletleri arasında gücünü kanıtlamıştır. Türk milleti, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün düşünce ve ilkelerinden aldığı ilhamla ilerlemesini sürdürürken, ülkesini çağdaş uygarlık seviyesinin üzerine çıkarma azim ve kararlılığı ile geleceğe yürümektedir. Türkiye’yi çağdaş uygarlık düzeyine eriştirmek hepimizin ortak hedefidir.
 
        Bu duygu ve düşüncelerle, aramızdan ayrılışının 80. Yıldönümünde Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını, gazilerimizi, şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum.”